Thunderbird a STARTTLS - nelze odesílat maily - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

NB Connect error 1460

Marek Hlávka, 20.10.2014 21:53:14

taky problém, thunderbird a STARTTLS hlácí chybu Cannot connect to SMTP server a NB Connect error 1460

Při přepnutí na SSL/TLS to pak vyhodí chybu certifikátu, v detailech je vidět, že certifikát vypršel 19.10.2014

takže to bude nejpíše ta příčina...je tam neplatný certifkát

Re: NB Connect error 1460

Michael Kučera, 20.10.2014 22:56:23

Děkuji za odpověď.
Máte pravdu. Certifikát s touto platností jsem dohledal (StartCom Ltd.). Můžete mi ještě prosím poradit, jak mám postupovat pro jeho zpoplatnění?
Moc Vám děkuji.

Re: NB Connect error 1460

Marek Hlávka, 20.10.2014 22:59:44

Ja jsem napsal na podporu wedosu..tak doufam ze si nechaji vygenerovat novy certifikat..pokud je to opravdu tim.

Thunderbird a STARTTLS - nelze odesílat maily

Michael Kučera, 20.10.2014 19:37:02

Dobrý den,
mám poštovní klient Thunderbird v. 31.2.0
- antivir NOD32 a WIN 8.1

Dosud vše fungovalo bez problémů a náhle nemůžu odesílat maily. Chybové hlášení:
"Poslání zprávy selhalo.
Při odesílání zprávy nastala chyba: Nelze se bezpečně připojit k SMTP serveru smtp-68033.m33.wedos.net pomocí STARTTLS, protože server tuto možnost nepodporuje. Zrušte u tohoto serveru použití STARTTLS, či kontaktujte svého poskytovatele služeb."

Když se pokusím v nastavení TB kliknout na "Server odchozí pošty", vyskočí mi hlášení "Účet s tímto názvem již existuje. Zvolte prosím jiný název účtu." - tato hláška se mimochodem objevuje u všech odkazů v levém sloupci. Nejde mi tedy cokoliv v nastavení změnit.

Můžete mi prosím pomoci?
Děkuji.

Re: Thunderbird a STARTTLS - nelze odesílat maily

Daniel Dubravec, WEDOS, 21.10.2014 12:21:56

Dobrý den,

nastal u nás problém s expirací certifikátu. Nyní je již vše funkční, ale některé emailové programy mají stále uchovaný starý certifikát, tak je potřeba certifikát obnovit, přidat schránku znovu (pokud používáte IMAP) a u některých stačí restartovat emailového klienta nebo počítač.

Michael Kučera, 21.10.2014 16:44:18

Dobrý den.
Děkuji za Vaše odpovědi. Potvrzuji, že byl problém již odstraněn. Vše je opět plně funkční.

Lukáš, 12.11.2014 15:32:35

Nic v pořádku není, dnes nejde stahovat pošta přes POP3. Řeším to s podporou celý den a stále to nejde.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS