Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

max_execution_time - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

max_execution_time

cinique, 07.09.2014 14:09:18

Zdravím,

ráda bych se zeptala, jak je to s maximální dobou běhu skriptu. Podle phpinfo je nastavena max_execution_time na 90 sekund, příčemž změnit to zjevně nelze.
Nicméně dělala jsem různé testy, které mi prokázaly, že většinou skript běží kolem 5 minut. Jak je možné, že klidně přetáhne těch 90 sekund? A jak je možné, že je ukončen pokaždé jindy? Někdy běží 5 minut, jindy 8...? To maximální dobu běhu skriptu nějak dynamicky měníte podle vytíženosti?
Myslím, že každý programátor potřebuje znát parametry prostředí, ve kterém pracuje, aby mohl počítat s nějakým konkrétním chováním. Tento hosting se mi ale jeví poněkud nepředvítatelně. Mohli byste mi prosím sdělit, jak to tedy je?
Děkuji.

Re: max_execution_time

Martin Dušek, WEDOS, 07.09.2014 14:57:52

Dobrý den,

parametr max_execution_time je nastaven na 90 sekund a je tedy potřeba počítat s touto hodnotou.

Pokud potřebujete hodnotu jinou není to možné na webhostingu zařídit. Mohl bych ale doporučit VPS kde si můžete parametry nastavit dle potřeb.

https://hosting.wedos.com/cs/virtualni-servery-ssd.html

Re: max_execution_time

Jake, 07.12.2016 10:20:45

Dělala jste skutečně test čas běhu ve skriptu? Z mého pohledu to vypadá, že na vašem hostingu běhá velké množství požadavků a vzniká tak fronta na zpracování PHP, dalším limitem je totiž maximální počet naráz spuštěných PHP skriptů resp. procesů, což je na základním hostingu 5, tedy v momentě kdy spustíte 10 požadavků, ve skutečnosti se dělá pouze prvních 5 a další čekají až se uvolní místo. Může se to pak jevit tak, že server odpovídá nepřiměřeně dlouho.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS