Diskuze ke článku 'Kontaktní formulář' - fórum

Kontaktní formulář slouží k doručení zprávy našim pracovníkům. Tento způsob komunikace upřednostňujeme přes zasláním e-mailové zprávy.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Kontaktní adresa

Lenka Kubelová, 01.11.2017 09:49:08

Dobrý den,

mám novou doručovací adresu, kde si mohu údaje změnit?

Děkuji,
LK

Re: Kontaktní adresa

Karel Bříza, WEDOS, 01.11.2017 10:02:49

Změnu fakturačních údajů můžete změnit dle návodu zde :
https://kb.wedos.com/cs/zmena-fakturacnich-udaju.html

S pozdravem,
Bříza Karel, WEDOS

DOTAZ

Blanka Hromuláková, 17.09.2017 19:24:37

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat,zda jste vypracovali webové stránky na HD-hodně dobrý?
Objednala a zaplatila jsem u nich zboží a HD je fuč!!! Objevuje se mně přejít na WEDOS.Můžete mně prosím nějak pomoci?
Děkuji s pozdravem Blanka Hromuláková

Re: DOTAZ

Karel Bříza, WEDOS, 18.09.2017 06:12:33

Dobrý den,

výše uvedené webové stránky nejsou v Naší správě, jedná se o soukromou organizaci, která má u nás vedeny služby, pokud se cítíte poškozena, můžete se obrátit na příslušný správní orgán.

S přáním hezkého dne,
Bříza Karel, WEDOS

https

DUSAN KOVAR, 28.04.2017 11:27:11

Dobrý den,

žádám na doméně kowexconsulting.cz zapojit HTTPS na doméně (10 Kč bez DPH měsíčně). Pro aktivaci vlastní IP kontaktuji podporu.

Děkuji D.Kovář

Nezaplacený web

Spirit, 17.02.2016 13:18:18

Dobrý den, nezaplatili jsme web a nyní není dostupný. Je možné ho zaplatit a obnovit tak jeho obsah? Nebo už se kompletně vymazal?
Děkuji

Re: Nezaplacený web

Spirit, 17.02.2016 14:44:03

Prosím...

Re: Nezaplacený web

Miroslav Zdvořák, WEDOS, 17.02.2016 14:54:34

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím přes chat nebo pomocí kontaktního formuláře. Tam můžeme řešit podrobnosti ohledně vaší služby.

Chat i formulář naleznete na stránce zde:
http://hosting.wedos.com/cs/kontakty.html

nefunkční maily

Jakub, 28.01.2016 14:19:31

Dobrý den,
od dopoledne se nestahují schránky pop3.
doména osspo.eu

Re: nefunkční maily

Daniel Dubravec, WEDOS, 28.01.2016 14:56:04

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím přes chat nebo pomocí kontaktního formuláře. Tam můžeme řešit podrobnosti ohledně vaší služby.

Chat i formulář naleznete na stránce zde:
http://hosting.wedos.com/cs/kontakty.html

telefonni cislo

Jana, 11.03.2015 11:08:00

Dobry den chci si u vas zaregistrovat domenu, ale nemam telefonni cislo v CZ. Pri registraci mne to nechce pustit dale bez zadani 00420 tel cisla. Muzete mi prosim poradit jak postupovat? Dekuji Rajdlova

Re: telefonni cislo

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 11.03.2015 12:53:44

Dobrý den,

nemusí to být číslo z CŘ, může být ze zahraničí ale taky vymyšlené(nedoporučuje se). Důležité je zachovat formát při zadání čísla dle vzoru (např. 123 456789123)

Pokud s tím budete mít nějaký problém napište nám na chat https://client.wedos.com/chat/entry.html

chyby v emailu

Josef Dvořák, 12.02.2015 11:26:57

Účet Hudvo live mail nemůže odeslat ani přijmout zprávy. Stahování záhlaví složky Doručená pošta nebylo dokončeno. Hostitel imap-37167.m67.wedos.net nebyl nalezen. Ověřte, zda je správně zadán název serveru.

Odezva serveru: Příkaz IMAP nelze odeslat na server v důsledku jiných než síťových chyb. To může například znamenat nedostatek paměti v systému.
Server: 'imap-37167.m67.wedos.net'
ID chyby služby Windows Live Mail: 0x800CCC0E
Protokol: IMAP
Port: 993
Zabezpečení (SSL): Ano

Re: chyby v emailu

Daniel Dubravec, WEDOS, 12.02.2015 11:29:46

Dobrý den,

napište nám prosím autorizovaně přes kontaktní formulář. Poté můžeme vše prověřit a pokusit se opravit případné chyby.

Děkujeme za pochopení.

Stornování objednaných služeb

Lukáš Procházka, 29.03.2014 14:10:02

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak je to s odstoupením nebo stornováním služeb, které jsem si objednal, ale a) nezaplatil
b) zaplatil
a jestli je na to nějaká lhúta a možnost vrácení peněz při nespokojenosti. Děkuji

Re: Stornování objednaných služeb

Pavel Hintermüller, WEDOS, 29.03.2014 16:34:09

Dobrý den,

možnosti výpovědi nalezenete v článku zde http://kb.wedos.com/vypoved-sluzeb.html

Registrace

Christian Machačka, 26.08.2013 19:28:39

Dobrý den,

při zadávání telefonního čísla mi napíše toto: Položka má špatný formát - telefon.

Děkuji za odpověď

Re: Registrace

Petr Šťastný, WEDOS, 26.08.2013 19:42:42

V tom případě jej zřejmě zadáváte nesprávně. Musí být ve formátu +420 + mezera + 9 cifer - dle vzoru ve formuláři.

korzety-xxl.cz

Martin Fečo, 22.07.2013 11:14:12

Hezký den Sabino,

ruším doménu z důvodu ukončení činnosti eshop svudne-pradlo.

Děkuji Fečo

Platba stornované objednávky

Antonín Palčisko, 14.01.2013 15:05:51

Dobry den chci se zeptat co mam delat kdyz sem zapomel zaplatit az sem zaplatil tak ste me ju stornovali jak mam dal pokracovat abych http://www.jitrenka-chata.cz/ znovu fungovala i s daty.

Re: Platba stornované objednávky

David Cigánek, WEDOS, 14.01.2013 15:13:40

Dobrý den,

doména již sice není funkční, ale zrušená ještě není. Postupujte prosím podle informací uvedených ve výzvě k platbě, po uhrazení bude znovu aktivována.

Nicméně webhosting již byl zrušen, ten je potřeba objednat znovu.

Kontaktujte prosím pracovníky technické podpory pomocí kontaktního formuláře, nebo chatu.

převod domeny

Katka, 19.02.2012 13:06:30

Dobrý den, chci se zeptat kolik mne bude stat kdyz prevedu muj stavajici webhosting, domenu .cz a email k vam? Kolik je cena za webhosting a domenu na jeden rok celkem? Cena za dalsi rok je stejna?

V utery 21.2. mi vyprsi smlouva u stavajiciho poskytovatele a domena bude tento den nenavratne zrusena. Nerada bych o ni prisla. Je mozne vyridit prevod behem dne?

Moje domena obsahuje pouze minimální množství dat, jedna se vice mene o jednu statickou stránku. Email ale pouzivam.

Děkuju!
Katka

Re: převod domeny

Martin Dvořáček, WEDOS, 19.02.2012 13:21:42

Dobrý den,

převod CZ domény je zdarma a doména je převedena prakticky ihned.

Ceny hostingu se řídí aktuálním ceníkem http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html a cena pro nový hosting je stejná jako pro prodloužení.

Dotaz - upozornění

Dušan Póč, 15.02.2012 11:57:40

Dobrý den, před několika minutami došlo k vypnutí stránek a administrace Valašských internetových novin. Po konzultaci s kolegou zřejmě z důvodu nezaplacení služby na další období. Já však žádnou fakturu neobdržel. Nyní si ale uvědomuji, že došlo oproti našemu prvnímu kontaktu ke změně e-mailové adresy. Ty původní byla valasskeinoviny@gmail.com ALE TA SOUČASNÁ JE: 1valasskeinoviny@gmail.com. Omlouvám se, že jsem vás na to neupozornil. je to výhradně a jen moje chyba! Dovoluji si vás proto požádat o zaslání fakturačních údajů na novou adresu 1valasskeinoviny@gmail.com. Zároveň si vás dovoluji požádat, zejména s ohledem na charakter website, O OPĚTOVNÉ SPUŠTĚNÍ FUNKČNOSTI www.valasskeinoviny.cz. Zavazuji se čestně, že ihned po obdržení údajů platbu provedu (nejlépe čárový kód). Děkuji vám za vaši laskavost a pochopení. S vašimi službami jsem maximálně spokojený. Váš Dušan Póč, GSM: 739642317

Re: Dotaz - upozornění

Petr Šťastný, WEDOS, 15.02.2012 12:36:14

Pište nám prosím přes kontaktní formulář (http://kb.wedos.com/cform.html), nepište tyto konkrétní požadavky a problémy do veřejného diskuzního fóra.

Dotaz - upozornění

Dušan Póč, 15.02.2012 11:55:20

Dobrý den, před několika minutami došlo k vypnutí stránek a administrace Valašských internetových novin. Po konzultaci s kolegou zřejmě z důvodu nezaplacení služby na další období. Já však žádnou fakturu neobdržel. Nyní si ale uvědomuji, že došlo oproti našemu prvnímu kontaktu ke změně e-mailové adresy. Ty původní byla valasskeinoviny@gmail.com ALE TA SOUČASNÁ JE: 1valasskeinoviny@gmaiul.com. Omlouvám se, že jsem vás na to neupozornil. je to výhradně a jen moje chyba! Dovoluji si vás proto požádat o zaslání fakturačních údajů na novou adresu 1valasskeinoviny@gmail.com. Zároveň si vás dovoluji požádat, zejména s ohledem na charakter website, O OPĚTOVNÉ SPUŠTĚNÍ FUNKČNOSTI www.valasskeinoviny.cz. Zavazuji se čestně, že ihned po obdržení údajů platbu provedu (nejlépe čárový kód). Děkuji vám za vaši laskavost a pochopení. S vašimi službami jsem maximálně spokojený. Váš Dušan Póč, GSM: 739642317

databáze

Lubomír Dubový, 20.10.2011 19:56:53

dobrý den, dle rady pana Mráze jsem dnes přejmenoval dříve vyexportovanou databázi z jiného serveru (snad jsem to udělal dobře), pak jsem jí na vašem serveru importoval (také proběhlo bez problému) a na závěr bych měl provést editaci souboru configuration.php v rootu www.
Potřeboval bych poradit, změnil jsem:
var $host = 'wm11.wedos.net';
var $user = 'w12244';
var $db = 'd12244_ld01';
a nevím, které heslo mám použít?
Už jsem to zkoušel s vámi zaslanými hesly, buď jsem to zkopal hned na začátku s tím přejmenováním databáze nebo jsem už jen kousek před zdárným koncem.
děkuji
Petr Stark (petr.stark@seznam.cz)

Re: databáze

Petr Šťastný, WEDOS, 20.10.2011 19:58:42

Řešte prosím podobné konkrétní dotazy a problémy přes chat zákaznické podpory, nikoliv přes veřejné diskuzní fórum.

na úvodní straně

Tomáš Suchánek, 22.09.2011 18:17:48

"zapomNěli jste heslo" ... vy ostudy :-)

miniWeb

Jan Effenberger, 20.03.2011 18:16:50

Minulý týden jsem převedl k vám doménu a objednal webhosting. Všechno, včetně databáze mi funguje. Dnes jsem převedl druhou domenu a protože je to statická stránka, stačí mi miniWeb. A to se mi nedaří uvést do provozu.(nechci další webhosting, jednak na statické stránky stačí mini a jednak si chci časem objednat VPS - pro další domény)
Doména, která mi nejde je "js-van.cz"
Děkuji. Effenberger

Re: miniWeb

Petr Šťastný, WEDOS, 20.03.2011 19:32:46

Co vám konkrétně nefunguje? Stránky se nám načítají, jen zřejmě nemají v HTML hlavičce správně nastavené kódování, který by mělo být UTF-8, proto se chybně zobrazuje diakritika.

Re: miniWeb

Jan Effenberger, 20.03.2011 19:59:08

Tak už mi to chodí, i diakritika. Tak jsem asi byl příliš netrpělvý. Omlouvám se. Zdravím. Effenberger

zrušení účtu

Milan Galbavý, 29.01.2011 18:00:25

žádám o zrušení registrace předem děkuji Galbavý

Re: zrušení účtu

Petr Šťastný, WEDOS, 29.01.2011 18:38:36

Pro zrušení účtu prosím použijte kontaktní formulář, kde se nejprve přihlašte, abyste byl autorizován.

zrušení účtu

jarmila kopřivová, 20.05.2010 12:33:24

chtěla bch zrušit účet děkuji kopřivová jarmila

Re: zrušení účtu

Petr Šťastný, WEDOS, 20.05.2010 13:59:06

Chcete-li zrušit zákaznický/uživatelský účet vedený u nás, využijte kontaktní formulář, kde se nejprve do onoho účtu přihlašte. Následně účet obratem zrušíme.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS