Přidání diskuzního příspěvku

Návod k vytvoření a používání subdomén u webhostingu

/subdom/nazev_projektu přidaný do url

Jiří Bakeš, 15.11.2013 15:52:48

Zdravím,

už druhým dnem řeším problém s nesmyslným přidáváním /subdom/nazev_projektu na konec url.
Prošel jsem snad všechny fóra, diskuze, blogy a jiné zdroje i wedos podporu, ale řešení je v nedohlednu.
Jestli jsem to dobře pochopil, tak htaccess ve složce www přidá tento nesmysl do url pokud odkaz nekončí "/".

Zkusme konkrétní příklad.
doména: www.jbstudio.cz
subdoména: holik-international
Obsah složky www jsem nechal bez úprav, jak je doporučováno.
Do složky /www/subdom jsem vytvořil složku /holik-international, která by měla být přístupná přes adresu www.holik-international.jbstudio.cz
a administrace přes www.holik-international.jbstudio.cz/admin.

V config.php souboru v PyroCMS jsem si zadal base_url="http://holik-international.jbstudio.cz/".
V htaccessu uvnitř PyroCMS jsem odkomentoval RewriteBase /.

Po dnou dnech konečně svitla naděje, ale jen částečná.
U všech odkazů to přestalo přidávat /subdom/holik-international za base url, kromě hlavního menu a 1 novinky na úvodní straně,
tam to přidává stále. Navíc se nyní nelze dostat do administrace, háže to error 500.
Takže jediné co mi zbývá je to vrátit zpět a nechat v url /subdom/holik-international.

Potřebuji aby to fungovalo pro všechny subdomény tak, že pokud zadám např.: holik-international.jbstudio.cz nebo holik-international.jbstudio.cz/admin,
tak se dostanu tam, kam mám a ne na error 500 nebo upravenou adresu.

Žije někde osoba ochotná mi s tím pomoct. Finanční odměna v případě použitelného řešení pro všechny další subdomény je samozřejmostí.
Uvítám také doporučení jiných služeb, které budou schopny dělat přesně to co tady popisuji.
Nemyslím si, že je to něco nestandardního, dle mě by to tak prostě mělo fungovat běžně.

S odpovědmi se prosím obracejte na můj e-mail: jiri.bakes@gmail.com

Předem díky za reakce.
Přeji pěkný den.

Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'htaccess - subdomény u webhostingu'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem