Přidání diskuzního příspěvku

zpět na 'Platba objednávek'  |  zpět na obsah fóra

Informace o nezaplacené službě

vlazy, 17.02.2013 09:21:24

Včera mi WEDOS zaslal od 29.1.2013 už pátý e-mail s informaci o nezaplacené službě a nevím kolik mi jich ještě hodlá zaslat. Nemyslíte, že to vaše neustále obtěžování těmi e-maily hraničí s dobrými mravy a dá se považovat za spam? K čemu je platná omluva za toto obtěžování v každém z těchto e-mailů když stejně s tím nehodláte nic dělat a klidně dál opakovaně s tím obtěžujete? Je dobré, že mne takto informujete o blížící se expiraci domény, ale proč naivně až tolikrát? Nemyslíte, že by snad stačilo tuto informaci zaslat jednou např. měsíc před koncem expirace domény nebo některé služby a v případě neprodloužení (nezaplaceni) na další období podruhé několik málo dnů před koncem expirace? Kdo si chce doménu nebo službu prodloužit na další období tak mu snad stačí jedno upozornění na to. Kdo si to ale prodlužovat nechce tak ho k tomu nepřesvědčí ani celá řada spamových e-mailů od vás. Zkuste se nad tím zamyslet a něco s tím udělat.
S webhostingem od WEDOSu a všemi službami jsem velmi spokojen, ale toto neslušné spamování mi nedá abych se ohledně toho neozval.

Nový příspěvek
Kategorie: Fakturace / Platba objednávek
Téma diskuze: Splatnost faktury o vánocích
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: