Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Přidání diskuzního příspěvku

zpět na 'MySQL'  |  zpět na obsah fóra

MySQL Error: 1064

Jirka, 18.09.2012 21:16:29

Pokouším se na server dostat responder, který mi normálně chodí u abzone.cz
V manuálu jsou poměrně jasné kroky, co se má udělat. Prakticky se jedná o nahrání souborů do adresáře přes ftp a následné spuštění install.php. Přestože jsem přesvědčen, že vše dělám správně a to i díky úspěšné instalaci na uvedeném hostingu, nyní instalace končí takto:
Database error: Invalid SQL: CREATE TABLE `broadcastmessages` ( `broadcastmessages_id` bigint(20) NOT NULL auto_increment, `broadcastmessages_user_id` bigint(20) NOT NULL default '0', `broadcastmessages_attach_id` bigint(20) NOT NULL default '0', `broadcastmessages_media_id` bigint(20) NOT NULL default '0', `broadcastmessages_subject` varchar(255) NOT NULL default '', `broadcastmessages_body` text NOT NULL, `broadcastmessages_type` tinyint(4) NOT NULL default '0', `broadcastmessages_delivery_date` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `broadcastmessages_subscriber_id` bigint(20) NOT NULL default '0', `broadcastmessages_sent` tinyint(4) NOT NULL default '0', `broadcastmessages_sign_id` bigint(20) NOT NULL default '0', PRIMARY KEY (`broadcastmessages_id`) ) TYPE=MyISAM
MySQL Error: 1064 (You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM' at line 14)
Session halted.
Je tu někdo, kdy by mi pomohl? Díky moc

Nový příspěvek
Kategorie: Programování / MySQL
Téma diskuze: MySQL Error: 1064
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem