Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Přidání diskuzního příspěvku

Informace o zasílání účetních dokladů, zaručený elektronický podpis dokladů

Fakturace

Daniel Petruška, 26.01.2017 13:32:15

Dobrý den, při platbě udržovacích poplatků za domény, které často provádím najednou v jednom dni za více domén, se stává, že mi nejsou doručeny všechny doklady. Pomíjím skutečnost, že ke každé doméně zasíláte asi osm e-mailů a nejméně čtyři dokumenty s různými čísly, tudíž je problém se v nich následně vyznat a zkontrolovat, zda přišly doklady ke všem doménám. Při kontrole účetních dokladů jsem zjistil, že mi chybí doklady k cca 15 doménám, které jsou ve vlastnictví nejméně dvou různých subjektů. Potřebuji si je dodatečně stáhnout, ale opět to vyžaduje poměrně složité proklikávání systémem.

Existuje nějaká jednodušší možnost? Například nechat zobrazit všechny domény vlastněné jedním subjektem a zaškrtnutím si nechat zaslat všechny chybějící doklady?

Děkuji

Nový příspěvek
Téma diskuze: Diskuze ke článku 'Zasílání účetních dokladů'
Vaše jméno: *
Předmět: *
Obsah:
*
  - nevkládejte žádné HTML tagy
  - odkazy budou automaticky zvýrazněny
odebírat další příspěvky v tomto tématu e-mailem
Kontrola:
opište text z obrázku: